אתר העור הישראלי
 
ספר חדש באנגלית על טיפול ומניעה של אקנה.

להיפטר מאקנה באמצעות דיאטה דלת פחמימות

דו"ח מיוחד שפורסם באתר האינטרנט הרפואי WEBMD מגלה כי הפחתת צריכת מזונות המכילים פחמימות עשויה לשפר מצבי אקנה, זאת באמצעות שליטה בכמויות הגלוקוזה.
אנשים הסובלים מאקנה עשויים לסבול מתופעת היפראינסולינמיה, המאופיינת ברמות עודפות של אינסולין בדם, בעקבות זאת ד"ר אלן שליטא, ראש המחלקה הדרמטולוגית במרכז הרפואי סאני, בניו יורק, טוען בדו"ח כי מזונות דלי גליצרין תורמים לבקרה ההורמונאלית של אקנה ושיפור במצבו.
ד"ר שליטא ממליץ להימנע מצריכת מזונות (כגון: אורז, לבן, ממתקים, לחמים מקמח לבן וכד') והפחתת כמות הפחמימות, לחלופין הוא מעודד בחירת מזונות טריים כגון ירקות בשר ופירות. שליטא אף הפריך את המיתוס כי השוקולד מעורר פגמים, וציין כי "הפגמים מופיעים כתוצאה מהסוכר והשומן בשוקולד ולא השוקולד עצמו".
הדפסשלח לחבר
חדשות מעולם האקנה
טיפול חדשני באקנה ללא תרופות !!!
פוטותרפיה היא שיטה חדשה שבעזרתה ניתן לשפר אקנה בתוך פחות מחודש ללא צורך בבליעת כדורים.
"די לאקנה- דרכו של דרמטולוג לטפל בעור"- ספר חדש באנגלית עם טיפים לטיפול באקנה
ספרו ההדיגיטלי החדש באנגלית , של עורך אתר האקנה- ד"ר יורם הרט- מומחה למחלות עור ואקנה, מבהיר את הסיבות להיווצרות הפצעונים בנערות ותקופת הבגרות ומפרט כללי "עשה ואל תעשה" שימושיים, בנוסף לשיטות וטיפים מחדר הרופאים.
טיפול חדשני בצלקות אקנה שקועות .
מערכת אנדימד עם ידית ה Intensif משתמשת במחטים דקות ביותר החודרות לעור ומגורמות מילוי צלקות שקועות בקולגן.
הפחתת תופעות לוואי של רואקוטאן על ידי טיפול מקביל באור כחול (פוטותרפיה).
מחקר חדש של ד"ר נטלי פורנייר מצרפת מראה ששימוש במקביל באור כחול (פוטותרפיה) בזמן טיפול רואקוטאן מפחית חלק מתופעות הלוואי של הרואקוטאן. לחץ לפרטים...
© כל הזכויות שמורות לאתר האקנה הישראלי
דרונט בניית אתרים