מי אנחנו?

אתר האקנה הישראלי הוא היחיד בארץ שמוקדש כולו למניעה וטיפול באקנה (פצעי בגרות). האתר הושק כדי לאפשר לסובלים מתופעות לקבל את המידע העדכני ביותר להבנת הגורמים ודרכי הטיפול במצבם.
מטרת האתר  להנגיש לסובלים מאקנה את המידע המקצועי המעודכן  ביותר ומכוון לבני נוער עם מאקנה,  הוריהם של בני הנוער הסובלים מאקנה ואנשים מעל גיל  20  ושלושים שעדיין לוקים באקנה.

ד״ר יורם הרט

עורך האתר:

ד”ר יורם הרט, בוגר בהצטיינות של בית הספר לרפואה ע”ש סאקלר,באוניברסיטת תל-אביב, בוגר התמחות ברפואת עור במחלקת העור של המרכז הרפואי רמב”ם ולשעבר רופא בכיר במרכז רפואי רמב”ם, חוקר חבר במחלקת העור של אוניברסיטת קולומביה בניו-יורק, ומחבר מאמרים מדעיים רבים וספרים לקהל הרחב בנושאי עור.

ד”ר הרט הוא מחלוצי הטיפול הפוטודינאמי במחלות עור בארץ ומפתח השיטה לטיפול באקנה בעזרת אור (פוטותרפיה). ד”ר הרט מוזמן להרצות לעיתים קרובות ברחבי העולם בתחומי התמחותו: אקנה, טיפול פוטותרפי במחלות עור שונות (פסוריאזיס וויטיליגו) ושיטות חדשניות להצערת העור בעזרת חומרים כימיים ולייזרים.

ד”ר הרט מקבל מטופלים ליעוץ וטיפול במחלות עור ואקנה באופן פרטי :

מרכז רפואי הנדיב מדיקל, רחוב הנדיב 71, הרצליה.
(קומת קרקע להמשיך עד קצה המסדרון).

אימייל:  skin58@gmail.com

לפרטים נוספים על קביעת פגישה ליעוץ ורשימת פרסומים מדעיים של ד”ר הרט.

* המידע באתר אינו אמור להחליף ביקור אצל רופא אלא לשפר את ההבנה של מחלות העור השונות. הטיפולים המתוארים באתר אינם מהווים המלצות לטיפול בחולה הבודד אלא תיאור כללי של הטיפולים המקובלים. לאבחנה וטיפול מופנה כל אחד לבדיקה ויעוץ של רופא עור מומחה שהוא המוסמך היחיד להתייחס ולטפל במגוון האדיר של מחלות העור וביטוייהן השונים.

ד״ר יורם הרט:  פרסומים מדעיים